Проєктування

ТЕПЛІ ТЕХНОЛОГІЇ > Послуги > Проєктування

Для проєктування інженерних систем ми використовуємо сучасні методики розрахунків та 3-вимірне моделювання. 
Розробляємо проєкти встановлення теплових насосів, систем опалення, водопостачання та інших інженерних систем будь-якої складності.
Оптимально підберемо необхідне обладнання та матеріали, враховуючи архітектурні особливості, умови будівництва, виходячи з бюджету і побажань замовника до експлуатації і функціональності інженерної системи.
Автоматизуємо систему до потрібного рівня, щоб досягти комфорту, зручності в управлінні і максимальної енергоощадності.

Розробка проєкту – запорука безпроблемної реалізації та в подальшому надійної роботи інженерних систем на протязі всього сроку експлуатації.

Що ми проєктуємо:

 • Опалення

  ● Тепла підлога● Тепла стіна● Радіатори● Конвектори● Стельові панелі

 • Охолодження

  ● Холодна стеля● Холодна стіна● Фанкойли

 • Водопостачання

  ● Холодна вода● Гаряча вода● Рециркуляція

 • Вентиляція

  ● Приточно-витяжна● Приточно-витяжна з рекуперацією тепла● Локальні стінові рекуператори

 • Котли

  ● Електричні котли● Газові конденсаційні котли● Твердопаливні котли

 • Теплові насоси

  ● Грунт - вода● Повітря - вода● Геотермальне поле (грунтові зонди / горизонтальний контур / водойма)

 • Сонячні системи

  ● Сонячні колектори пласкі● Сонячні колектори вакуумні● Незакипаючі системи сонячних колекторів

 • Зовнішні інженерні системи

  ● Сніготанення● Септик

Проєктування теплового насосу

Проектування є обов'язковим етапом і має важливе значення для якісного монтажу теплового насоса і подальшої експлуатації теплонасосної установки ( ТНУ)

Перш за все, необхідно визначити концепцію системи в цілому, для чого знадобиться принципова схема. Далі планується розміщення геотермального поля / горизонтального контуру / водоносних свердловин або зовнішніх блоків , збірних колодязів . Проектування зовнішнього контуру виконують у прив'язці до гідравлічного розрахунку .
Проектування котельні на тепловому насосі виконується з урахуванням усіх вимог і нормативів до даного типу обладнання. Як правило , проект котельні ми виконуємо в 3d -форматі , який дозволяє мінімізувати витрати на обв'язку теплового насоса і максимально прискорити процес монтажу обладнання.

Проект тепловий насос
Проект сонячні колектори

Проєктування сонячних колекторів

Сонячні колектори проектуються для нагріву води, підігріву басейну , а також для підтримки системи опалення.

Параметри геліосистеми підбираються залежно від її призначення. Для того, щоб правильно розробити проект системи сонячних колекторів обов'язково враховують велику кількість параметрів:
● Потреба нагріву водопровідної води● Потреба в теплі для контуру рециркуляції● Дані про сонячної активності● Напрям і оптимальний нахил поверхні сонячного колектору● Конфігурацію системи● Бажану ступінь покриття геліоустановкою .
Залежно від того, для яких потреб буде експлуатуватися система сонячних колекторів , можна застосовувати вакуумні або плоскі колектори .

Проєкт системи опалення та водопостачання

Проектувати систему опалення та водопостачання оптимально на етапі загального планування об'єкта. Це забезпечить кращі умови для планування, а також мінімізує фінансові та трудові витрати .

Проєктування системи опалення та водопостачання здійснюється на базі вихідних даних.Основний склад вихідних даних:
1. Місце розташування будівлі;2. Призначення об'єкта по функціональності;3. Архітектурно-будівельні креслення;4. Орієнтація будови по сторонах світу;5. Основні режими роботи інженерних систем;6. Вид і параметри теплоносія, спосіб теплопостачання.
Проєктування може виконуватися в 1 стадію - робочий проект (технічне рішення), який включає робочі креслення для проведення монтажних робіт, або в 2 стадії - ескізний проєкт або техніко-економічний розрахунок і робоча документація.
Ескізний проєкт розробляється для визначення загальної концепції технічного рішення і принципового підтвердження можливості створення такої інженерної системи.
Розрахунок і проєктування інженерних систем складається з таких етапів:а) Теплотехнічний розрахунок огороджувальних конструкцій;б) Визначення трасування і принципової схеми;в) Гідравлічний розрахунок систем;г) Підбір обладнання, запірно-регулюючої арматури, діаметрів трубопроводів;д) Розрахунок необхідної кількості нагрівальних, водорозбірних, охолоджуючих приладів.