Проєктування

ТЕПЛІ ТЕХНОЛОГІЇ > Послуги > Проєктування

Для проєктування інженерних систем ми використовуємо сучасні методики розрахунків та 3-вимірне моделювання. 
Розробляємо проєкти встановлення теплових насосів, систем опалення, водопостачання та інших інженерних систем будь-якої складності.
Оптимально підберемо необхідне обладнання та матеріали, враховуючи архітектурні особливості, умови будівництва, виходячи з бюджету і побажань замовника до експлуатації і функціональності інженерної системи.
Автоматизуємо систему до потрібного рівня, щоб досягти комфорту, зручності в управлінні і максимальної енергоощадності.

Розробка проєкту – запорука безпроблемної реалізації та в подальшому надійної роботи інженерних систем на протязі всього сроку експлуатації.

Що ми проєктуємо:

 • Опалення

  ● Тепла підлога● Тепла стіна● Радіатори● Конвектори● Стельові панелі

 • Охолодження

  ● Холодна стеля● Холодна стіна● Фанкойли

 • Водопостачання

  ● Холодна вода● Гаряча вода● Рециркуляція

 • Вентиляція

  ● Приточно-витяжна● Приточно-витяжна з рекуперацією тепла● Локальні стінові рекуператори

 • Котли

  ● Електричні котли● Газові конденсаційні котли● Твердопаливні котли

 • Теплові насоси

  ● Грунт - вода● Повітря - вода● Геотермальне поле (грунтові зонди / горизонтальний контур / водойма)

 • Сонячні системи

  ● Сонячні колектори пласкі● Сонячні колектори вакуумні● Незакипаючі системи сонячних колекторів

 • Зовнішні інженерні системи

  ● Сніготанення● Септик

Проєктування теплового насосу

Проектування є обов'язковим етапом і має важливе значення для якісного монтажу теплового насоса і подальшої експлуатації теплонасосної установки ( ТНУ)

Перш за все, необхідно визначити концепцію системи в цілому, для чого знадобиться принципова схема. Далі планується розміщення геотермального поля / горизонтального контуру / водоносних свердловин або зовнішніх блоків , збірних колодязів . Проектування зовнішнього контуру виконують у прив'язці до гідравлічного розрахунку .
Проектування котельні на тепловому насосі виконується з урахуванням усіх вимог і нормативів до даного типу обладнання. Як правило , проект котельні ми виконуємо в 3d -форматі , який дозволяє мінімізувати витрати на обв'язку теплового насоса і максимально прискорити процес монтажу обладнання.

Проект тепловий насос
Проект сонячні колектори

Проєктування сонячних колекторів

Сонячні колектори проектуються для нагріву води, підігріву басейну , а також для підтримки системи опалення.

Параметри геліосистеми підбираються залежно від її призначення. Для того, щоб правильно розробити проект системи сонячних колекторів обов'язково враховують велику кількість параметрів:
● Потреба нагріву водопровідної води● Потреба в теплі для контуру рециркуляції● Дані про сонячної активності● Напрям і оптимальний нахил поверхні сонячного колектору● Конфігурацію системи● Бажану ступінь покриття геліоустановкою .
Залежно від того, для яких потреб буде експлуатуватися система сонячних колекторів , можна застосовувати вакуумні або плоскі колектори .

Проєкт системи опалення та водопостачання

Проектувати систему опалення та водопостачання оптимально на етапі загального планування об'єкта. Це забезпечить кращі умови для планування, а також мінімізує фінансові та трудові витрати .

Проєктування системи опалення та водопостачання здійснюється на базі вихідних даних.Основний склад вихідних даних:
1. Місце розташування будівлі;2. Призначення об'єкта по функціональності;3. Архітектурно-будівельні креслення;4. Орієнтація будови по сторонах світу;5. Основні режими роботи інженерних систем;6. Вид і параметри теплоносія, спосіб теплопостачання.
Проєктування може виконуватися в 1 стадію - робочий проект (технічне рішення), який включає робочі креслення для проведення монтажних робіт, або в 2 стадії - ескізний проєкт або техніко-економічний розрахунок і робоча документація.
Ескізний проєкт розробляється для визначення загальної концепції технічного рішення і принципового підтвердження можливості створення такої інженерної системи.
Розрахунок і проєктування інженерних систем складається з таких етапів:а) Теплотехнічний розрахунок огороджувальних конструкцій;б) Визначення трасування і принципової схеми;в) Гідравлічний розрахунок систем;г) Підбір обладнання, запірно-регулюючої арматури, діаметрів трубопроводів;д) Розрахунок необхідної кількості нагрівальних, водорозбірних, охолоджуючих приладів.

Вартість проєктних робіт

Наша компанія займається влаштуванням інженерних систем "під ключ". Для своїх замовників ми розробляємо проєкт, оскільки без цього практично неможливо створити надійну та ефективну інженерну систему й оптимально спланувати роботу. Окремо послугу проєктування, на даний час, не надаємо.

 • Опалення

  50 грн/м.кв.

  Тепла підлога, теплі стіни, радіаториконвектори, фанкойли, стельові панелі

 • Водопостачання

  40 грн/м.кв.

  Холодна/гаряча вода, рециркуляція, каналізація

 • Вентиляція

  45 грн/м.кв.

  Приточно-витяжна з рекуперацією тепла

 • Охолодження

  50 грн/м.кв.

  Холодна стеля, холодна стіна, фанкойли, кондиціювання

 • Теплогенераторна

  від 6 000 грн

  Електричні/газові/твердопаливні котлиТеплові насоси

 • Геліосистема

  від 4 000 грн

  Сонячні колектори вакуумні/пласкі, незакипаюча система

* Вартість вказана орієнтовно. Справжня вартість визначається із врахуванням площі будівлі, рівня складності інженерних систем, термінами проєктування та індивідуальними особливостями об'єкту.