Монтажні роботи

ТЕПЛІ ТЕХНОЛОГІЇ > Послуги > Монтаж

Ми виконуємо повний комплекс робіт з монтажу інженерних систем будь-якої складності, з подальшим обслуговуванням.Монтаж відбувається у повній відповідності до затвердженого проєкту.Ми прагнемо бути кращими, тому ви будете задоволені результатом виконаної роботи. Найкращий варіант переконатися у професійності наших спеціалістів - це подивитися на наші завершені проєкти.

Ми підходимо до монтажу не тільки з точки зору працездатності системи та її відповідності будівельним нормам та правилам, але й надаємо великого значення акуратності монтажу та естетичної складової, аж до найменших деталей.

Що ми монтуємо:

 • Опалення

  ● Тепла підлога● Тепла стіна● Радіатори● Конвектори● Стельові панелі

 • Охолодження

  ● Холодна стеля● Холодна стіна● Фанкойли

 • Водопостачання

  ● Холодна вода● Гаряча вода● Рециркуляція

 • Вентиляція

  ● Приточно-витяжна● Приточно-витяжна з рекуперацією тепла● Локальні стінові рекуператори

 • Котли

  ● Електричні котли● Газові конденсаційні котли● Твердопаливні котли

 • Теплові насоси

  ● Грунт - вода● Повітря - вода● Геотермальне поле (грунтові зонди / горизонтальний контур / водойма)

 • Сонячні системи

  ● Сонячні колектори пласкі● Сонячні колектори вакуумні● Незакипаючі системи сонячних колекторів

 • Зовнішні інженерні системи

  ● Сніготанення● Септик

Монтаж теплої підлоги водяної

Монтаж системи опалення

Високі вимоги до якості монтажних робіт та постійний контроль за дотриманням технологічних вимог гарантує нашим клієнтам надійну та безпечну роботу системи опалення.

Перед тим як проводити монтажні роботи по системі опалення, каналізації та водопостачання, в будинку повинні бути завершені всі підготовчі роботи:
● Тимчасові мережі освітлення, підключення 220В, підведення води;● Санітарні вузли для персоналу;● Будинок прибраний від сміття та залишків матеріалу;● Організовано місце для зберігання матеріалів, інструменту;● Підготовлені стіни і підлоги в місцях встановлення опалювальних і санітарних приладів;● Організовані міжповерхові проходи для труб або комунікаційні ніші
До початку монтажу системи холодного/гарячого водопостачання та каналізації потрібно визначитися з сантехнічними приладами (ванна, душова і т.п.).
Монтаж трубопроводів, опалювальних приладів та автоматики проводитися відповідно до робочого проєкту. Після закінчення монтажу, система усіх трубопроводів проходить гідравлічне випробування на міцність та герметичність, а також фіксуються приховані роботи.

Монтаж теплового насосу

Тепловий насос встановлюють в технічному приміщенні, де завершені електромонтажні, чистові оздоблювальні роботи, а також підведена вода, каналізація та зовнішній контур ТН (джерело тепла для теплового насосу), або зроблені закладні під ці комунікації.

Коли обладнання важке і габаритне, то не завжди є можливість доставити його на місце установки. В такому випадку буде оптимально зробити це на етапі зведення коробки. Монтаж здійснюється згідно проєкту, у нашому випадку - це об'ємна модель (3d-модель). Саме такий варіант проєкту дозволяє фахівцям швидко і якісно здійснити монтаж теплонасосної установки.
В якості матеріалів " обв'язки " обладнання, як правило, використовуємо мідні чи сталеві трубопроводи, якісні фітинги та елементи безпеки.

Монтаж теплового насосу

Вимоги до місця встановлення

● Необхідно вибрати сухе та морозостійке приміщення;● Підлога має бути рівною і мати достатню несучу здатність, щоб витримати вагу теплового насоса, ємнісного водонагрівача та буферну ємність;● Повинна бути можливість виконати прокладку трубопроводів (як з боку контуру джерела теплоти, гарячої води, так і з боку системи опалення);● Передбачено підключення каналізації для зливу конденсату, тощо;● При плануванні місця установки врахуйте, що при роботі тепловий насос може передавати вібрацію підлозі чи стінам;● Для оптимального зменшення шумів вводи для труб в стінах і перекриттях повинні бути ізольовані від вібрацій і шуму
Щоб визначити мінімальний об'єм приміщення для установки теплового насосу, зверніться до наших фахівців.

Монтаж сонячних колекторів

Монтаж сонячних колекторів

Не дивлячись на те, що монтаж сонячного колектору не є складним, радимо довірити встановлення геліосистеми фахівцям з досвідом.

Монтаж сонячної системи, на основі вакуумних або плоских колекторів, проводитися відповідно до робочого проєкту. Спочатку монтується опорна конструкція достатньої міцності, на яку кріпляться сонячні колектори.
Якщо сонячні панелі розміщуються на даху, то дуже важливо дотримуватися техніки безпеки і велику увагу приділяти достатньої герметизації кріплень та проходів у покрівлі. Якісний монтаж сонячних колекторів фахівцями - запорука тривалого використання геліосистеми.
Послідовність кріплення сонячних колекторів визначається з урахуванням конкретних особливостей будови ще до початку монтажу. Монтаж можна починати як з правого, так і з лівого боку .