Когенераційна установка ecoPOWER

Тарифи на енергоносії зростають постійно , що не може не турбувати споживачів як приватного , так і промислового секторів. Цілком природним є бажання підприємств і домовласників знизити витрати і стати більш незалежними від постачальників енергії.

Пропонуємо інноваційне рішення від Vaillant - когенераційна установка ecoPOWER .

За допомогою ecoPOWER можна отримувати електричну та теплову енергію одночасно. На відміну від централізованого енергопостачання , газова когенераційна установка ecoPOWER виробляє енергію безпосередньо на місці споживання , а це забезпечує максимальну ефективність і економію .

Переваги ecoPOWER - зниження вартості електроенергії , мінімальні витрати на експлуатацію та значне зменшення шкідливих викидів у навколишнє середовище. Установка ecopower споживає на 1/ 3 менше первинної енергії , що скорочує викиди CO2 до 60% і економить енерговитрати .

Видатний паливно -енергетичний баланс ecopower вражає: 65 % використовуваного палива перетворюється на теплову енергію , 25% в електрику , а втрати тепла складають всього лише 10% ( при звичайному виробництві тепловтрати складають 40%). Подвійне використання споживаної енергії робить такі міні - ТЕЦ значно ефективнішими порівняно з централізованим енергопостачанням і традиційними опалювальними системами .

Впровадження ecopower дарує споживачам незалежність від зростання цін на енергоносії та водночас вносить внесок у захист навколишнього середовища . Когенераційна установка ecopower - це гідна і вигідна заміна традиційному енергопостачанню , яка забезпечить зниження витрат на електроенергію , безвідмовність в експлуатації і низьку вартість обслуговування .

У більшості випадків когенераційна установка ecopower підключається до загальної мережі енергопостачання будинку в парі з газовим котлом . Таким чином виходить , що ecoPOWER забезпечує опалення в міжсезоння , а котел вмикається при пікових навантаженнях. Якщо потреби в електроенергії і теплі великі , то можна використовувати кілька установок когенерації ecopower .