Гіпсові панелі настінного опалення Renovis | Uponor

ТЕПЛІ ТЕХНОЛОГІЇ > Обладнання > Тепла стіна > Гіпсові панелі настінного опалення Renovis | Uponor

Uponor Renovis - гіпсові панелі з вбудованими трубами для опалення та охолодження приміщень

Система Uponor Renovis - це 15 мм гіпсокартонні панелі, в які інтегровано труби. Панелі монтуються на стінах практично будь-якого типу завдяки профілям 27/60 CD.
Це означає, що монтаж системи можливо здійснювати без попереднього демонтажу покриттів стін та відразу ж запускати її в роботу.
Система поверхневого опалення та охолодження для стельової і настінної установки, ідеально підходить для реконструкції будівель.

Характеристики

● Гіпсові панелі Renovis товщиною 15 мм з вбудованими трубами Uponor PE-Xa 9,9 мм
● Монтуються в єдину конструкцію зі звичайними гіпсовими панелями 15 мм та кріпляться аналогічним методом
● Для уникнення пошкоджень труби панелі промарковані в місці її прокладки

Застосування

● стельове/стінове опалення та охолодження
● для „сухого“ монтажу

Якщо основна потреба полягає в охолодженні, то як активну конструкцію доцільно використовувати стелі.Якщо основною потребою є опалення - чудово підходить поверхня стін. 

Помірна температура носія влітку та в зимовий період дозволяє використовувати альтернативні джерела енергії. Система Uponor Renovis не потребує додаткового обслуговування.
Також система поверхневого опалення Renovis є відмінним рішенням для ремонту та реконструкції окремих кімнат, оскільки вона легко інтегрується у вже існуючу високотемпературну систему радіаторів.
Це означає, що немає ніякої необхідності в повній заміні системи опалення, оскільки кожна кімната може бути адаптована індивідуально до потреб користувача. Це дозволяє знизити витрати на монтаж, а також збільшити кількість дизайнерських та просторових рішень за ремонту окремих кімнат. 

Переваги теплої стіни із гіпсових панелей Uponor Renovis

● Гнучкість: Оптимальна як для стінових так і стельових систем поверхневого опалення/охолодження● Економія енергії: знижені температури теплоносія● Схема Тіхельмана: дозволяє вирівняти втрати тиску● Комфорт у кімнаті завдяки низькотемпературним системам опалення