Тепла підлога для промислового опалення

ТЕПЛІ ТЕХНОЛОГІЇ > Обладнання > Тепла підлога > Тепла підлога для промислового опалення

Промислова тепла підлога для великих приміщень із високим навантаженням

Система вбудовується безпосередньо в бетонні плити підлог. Можна використовувати навіть стандартну сталеву арматуру бетонних плит в якості опорної конструкції для труб опалення. Тепло може подаватися від будь-якої традиційної системи водяного опалення, призначеної для використання в даному типі споруд.
Промислове панельне опалення ідеально підходить для опалення великих цехів чи складів узимку, а також для відведення тепла в режимі роботи з холодною водою влітку.

Характеристики

● Промислова підлогова система дозволяє укладати труби діаметром 14-25 мм● Модульний розподільчий колектор до 20 виходів.● Використовується з різними типами бетону, наприклад, залізобетон, попередньо напружений залізобетон, вакуумний і дисперсно-армований бетон

Застосування

● Підлогове опалення та охолодження● Для комерційних та промислових будівель● Pмакс.роб = 6 бар, Тмакс.роб = 60°C● Низькі температури лінії подачі для, що оптимально для використання вторинного тепла, одержуваного з виробничих процесів, сонячного тепла, теплових насосів тощо.

Переваги теплої підлоги для опалення виробничих приміщень

● Можливість застосування в промислових будівлях різного призначення● Оптимальне використання простору● Можливість використання однієї системи для опалення та охолодження● Постійний і рівномірний рівень температури● Низька швидкість повітряних потоків і відсутність циркуляції пилу, відсутність шуму● Швидка окупність при використанні з низькотемпературними джерелами тепла● Тривалий термін експлуатації і низькі витрати на обслуговування