Тепла підлога Minitec | Uponor

ТЕПЛІ ТЕХНОЛОГІЇ > Обладнання > Тепла підлога > Тепла підлога Minitec | Uponor

Система Minitec - оптимальне рішення для реконструкцій та нового будівництва - надтонка конструкція та швидкий нагрів

Завдяки малій товщині конструкції - близько 1 см, Uponor Minitec є оптимальним рішенням для ремонту та реконструкції, де є обмеження у збільшенні висоти конструкції підлоги.
Панелі Uponor Minitec та труби Uponor PE-Xa з розміром 9,9 х 1,1 мм легко укладаються на будь-якому покритті, без потреби його демонтажу. А самоклеюча основа панелі гарантує надійне зчеплення системи з існуючим покриттям.
Товщина системи дозволяє виконати монтаж, збільшивши рівень конструкції підлоги лише на 16 мм (з урахуванням фінішного покриття). Minitec також можна укладати поверх ізоляційних матеріалів для підлоги.

Характеристики

● Система підігріву підлоги для фіксації на твердих рівних поверхнях● Тепла підлога мінімальної висоти, з відповідним матом для швидкого монтажу та укладання труб● Використовується труба Uponor Minitec PE-Xa 9,9 х 1,1 мм, що може укладатися по-прямій або по діагоналі● Можливий крок труби: 5, 10, 15 см● Робоча площа панелі : 0,77 м²

Застосування

● поверхневе опалення та охолодження● дуже низька будівельна висота підлоги - від 15мм● для використання з відповідними будівельними сумішами.

Система пiдходить для монтажу на iснуючу стяжку, дерев’яну або кахельну пiдлогу, що повнiстю виключає необхiднiсть демонтажу iснуючого пiдлогового покриття.

Монтаж систем підлогового опалення Uponor Minitec

Для бетонних підлог

Тепла підлога висота стяжки

Трубопроводи системи кріпляться до панелі Minitec. Панелі мають клейку основу, що дозволяє кріпити їх безпосередньо до поверхні підлоги. Труба Uponor Minitec Comfort 9,9 х 1,1 мм легко та швидко монтується з кроком 50 мм. Після закінчення монтажу системи, можна заливати стяжку.

1. Плитка або ламінат2. Гідроізоляція (для вологого приміщення)3. Стяжка4. Труби Uponor Minitec Comfort pipe          5. Панелі Minitec 6. Праймер7. Бетонне перекриття8. Тепло- та звукоізоляція

Для дерев'яних перекриттів

Тепла підлога висота стяжки

Панелі Minitec монтуються безпосередньо на дерев'яну плиту. Після цього в панелі кріпиться гріюча труба з кроком 50 мм. Після закінчення монтажу системи підлогового опалення можна заливати стяжку, а у вологих приміщеннях додатково влаштовується гідроізоляція.

1. Плитка або ламінат
2. Гідроізоляція (для вологих приміщень)
3. Стяжка полу
4. Труба Uponor Comfort
5. Панелі Minitec
6. Праймер
7. Дерев'яна плита
8. Ізоляція

    Особливості монтажу системи Minitec

Переваги систем Uponor Minitec

● Високий рівень комфорту – на 60% швидший нагрів приміщення, порівняно зі стандартними системами панельного підлогового опалення● Система легко інтегрується у будь-якому приміщенні – систему Minitec просто монтувати навіть на об'єктах зі складними планувальними рішеннями, без потреби заміни дверей● Швидке встановлення – монтаж системи буде повністю завершено за декілька днів, а за 34 години, після висихання всіх будівельних сумішей, приміщення можна експлуатувати● Гарантія на систему підлогового опалення –10 років, а термін експлуатації - від 50 років