Котли електричні | Vaillant | Protherm

ТЕПЛІ ТЕХНОЛОГІЇ > Обладнання > Котли електричні

котел електричний eloBLOCK Vaillant

eloBLOCK | Vaillant

Потужність: 6 - 28 кВт

котли електричні Ray Скат Protherm

Ray (Скат) | Protherm

Потужність: 6 - 28 кВт

Про електричні котли

Електричний котел - досить простий пристрій. Основними його елементами є теплообмінник, що складається з бака та укріпленими в ньому гріючими елементами (ТЕНами), а також блоку керування. Електричні котли деяких фірм поставляються вже укомплектованими циркуляційним насосом, розширювальним баком та запобіжним клапаном (наприклад, eloBLOCK від компанії Vaillant).
Важливо відзначити, що електрокотли невеликої потужності бувають у двох різних виконаннях - однофазні (220 В) і трифазні (380 В). Котли потужністю понад 12 кВт зазвичай виробляються лише трифазними.
Переважна більшість електричних котлів потужністю понад 6 кВт випускається багатоступінчастими, що дозволяє раціонально використовувати електроенергію і не включати котел на повну потужність у перехідні періоди – навесні та восени.

Переваги електричних котлів

    Не вимагають окремого приміщення (котельні), безшумні;
    Простота в експлуатації;
    Екологічні, немає шкідливих викидів та сторонніх запахів.

Встановлення електричного котла оптимально для всіх випадків будівництва чи модернізації, при умові наявності достатньої електричної потужності на об'єкті. Якщо електричних потужностей недостатньо, рекомендуємо звернути уваги на тепловий насос.