Холодна стеля - панелі Renovis | Uponor

Холодна стеля - гіпсові панелі Renovis з вбудованими трубами для охолодження приміщень за допомогою стелі.

Охолодження за допомогою стелі - сучасне рішення для максимального комфорту.
Функціональність системи "холодна стеля" пояснюється тим, що завдяки променистому обміну тепла здійснюється охолодження не тільки повітря всередині кімнати, а також предметів, що у ній знаходяться.Холодна стеля являє собою високоефективну, безшумну при експлуатації систему без протягів - чудово підходить для поліпшення мікроклімату в приміщеннях різних типів.

Характеристики

● Гіпсові панелі Renovis товщиною 15 мм з вбудованими трубами Uponor PE-Xa 9,9 мм
● Монтуються в єдину конструкцію зі звичайними гіпсовими панелями 15 мм та кріпляться аналогічним методом
● Для уникнення пошкоджень труби панелі промарковані в місці її прокладки

Застосування

● стельове/стінове опалення та охолодження
● для „сухого“ монтажу

Якщо основна потреба полягає в охолодженні, то як активну конструкцію доцільно використовувати стелі.Якщо основною потребою є опалення - чудово підходить поверхня стін. 

Вибір джерела холоду

Як джерело холоду може бути використаний тепловий насос, холодна вода зі свердловини, система центрального охолодження.
Як правило, систему "холодна стеля" оптимально використовувати в парі з тепловим насосом - грунтовим або повітряним.При використанні теплового насосу "грунт-вода", холодопостачання забезпечується в пасивному режимі за допомогою грунтових зондів.Якщо використовується тепловий насос типу "повітря-вода", тоді холодопостачання відбувається в активному режимі з включенням в роботу компрессору.

Монтаж "холодної стелі"

При необхідності у підвісних панелях Renovis допускається влаштування отворів для установки, наприклад, невеликих світильників або спринклерів. Отвори для встановлення великих світильників та повітроводів, а також для службових лючків слід влаштовувати у суцільних (не активних) панелях. Для того, щоб це було можливо зробити безперешкодно, необхідно на етапі проектування визначити, в яких саме секторах підвісної стелі потрібно влаштовувати отвори.
Висота опуску стелі визначається залежно від обладнання, що там розміщується. Початковий етап проєктування (схема розміщення підвісних панелей) потребує визначення кількості панелей Uponor Renovis для кожного приміщення. Активні панелі системи "холодна стеля" не дозволяється різати.

Переваги "холодної стелі" та Uponor Renovis

● Безшумність - немає шуму від вентиляторів і повітропроводів● Відсутність протягів● Ніяких обмежень для розташування меблів● Не потребує спеціального обслуговування● Чудово підходить для встановлення при новому будівництві, так і в процесі ремонту чи реконструкції