Підлогове опалення для cухого монтажу без стяжки

Система Uponor Siccus - низька вага конструкції та швидкий монтаж для універсального застосування

Система підлогового опалення сухого монтажу - це універсальне рішення, що має малу висоту конструкції та вагу. Підходить як для нового будівництва, так і для ремонту та реконструкції старих будівель.
Система складається всього з чотирьох компонентів: ізоляційних панелей, алюмінієвих пластин для розподілу тепла та фіксації, труб та PE плівки. 

Характеристики

● Мінімальна товщина конструкції: 25 мм за ламінатного покриття
● Максимальна потужність нагріву: 90W/м2 за використання гіпсових панелей та керамічному покритті
● Максимальна вага: 25кг/м2 разом з гіпсовою панеллю товщиною 25 мм
● Фінішне покриття поверхні підлоги укладається на пластини без шару стяжки

Застосування

● Для поверхневого опалення/охолодження
● Для сухого монтажу
● Для нового будівництва та ремонту або реконструкції
● для каркасних та дерев‘яних будівель
● для спортивних майданчиків.


Система має малу вагу, але попри це міцність конструкції дозволяє рівномірно розподіляти навантаження на всю площу підлоги, що є вагомою перевагою за монтажу інженерних систем у старих будівлях. Низька вага конструкції також дозволяє системі швидко реагувати на зміни температур.

Монтаж систем підлогового опалення Uponor Siccus

Система Uponor Siccus 14

Illustration

● Панель Siccus дозволяє укладати труби діаметром 14 мм без додаткових фіксувальних елементів на спеціальні розподільчі алюмінієві пластини● Ізоляційна панель поставляється у готовому для монтажа стані, з вже монтованими в неї пластинами для розподілу тепла● Ізоляційна панель з пазами для укладання розподільчих пластин з кроком укладання 125мм● Фінішне покриття поверхні підлоги укладається на пластини без шару стяжки

1. Паркет - мінімум 7мм
2. Паробар'єр (за потреби, обирається згідно вимог виробника)
3. Труби для опалення/охолодження
4. Ізоляційна панель 15 мм з пластинами для розподілу тепла
5. Основа

Система Uponor Siccus 20

Illustration

● Панель Siccus 20 дозволяє укладати труби діаметром 20 мм без додаткових фіксувальних елементів на спеціальні розподільчі алюмінієві пластини● Ізоляційна панель поставляється у готовому для монтажа стані - з вже монтованими в неї пластинами для розподілу тепла● Ізоляційні панелі доступні товщиною 30 та 50 мм, з кроком укладання 300мм● Фінішне покриття поверхні підлоги укладається на змонтовану систему без шару стяжки

1. Паркетна дошка товщиною 16 мм або ламінатна дошка 14- 15мм
2. Паробар'єр (за потреби, обирається згідно вимог виробника)
3. Труби для опалення/охолодження
4. Пластини для розподілу тепла
5. Ізоляційна панель товщиною 30 або 50 мм
6. Основа

● Мінімальна товщина конструкції: 25 мм за ламінатного покриття● Максимальна потужність нагріву: 50 W/м2● Вага: 18 кг/м2 з паркетом

● Мінімальна товщина конструкції: 50 мм● Максимальна потужність нагріву: 90W/м2 за використання гіпсових панелей та керамічному покритті● Вага: 25кг/м2 разом з гіпсовою панеллю товщиною 25 мм.

● Мінімальна товщина конструкції: 52 мм разом з паркетом товщиною 22 мм● Максимальна потужність нагріву: 85W/м2● Вага: 23 кг/м2 разом з паркетом товщиною 22 мм.

● Мінімальна товщина конструкції: 43 мм з паркетом товщиною 13 мм / 50 мм з гіпсовою панеллю● Максимальна потужність нагріву: 75W за використання гіпсових панелей товщиною 25 мм● Вага: 24 кг/м2 разом з гіпсовою панеллю товщиною 25 мм.

Переваги теплої підлоги Uponor Siccus

● Можливість укладання системи на існуюче покриття підлоги
● Швидкий час реакції системи на зміну температурних параметрів
● Система оптимально підходить для модернізації з метою підвищення енергоефективності існуючої системи

Тепла підлога для промислового опалення

Промислове підлогове опалення - це низькотемпературна система розподілу тепла для обігріву/охолодження промислових площ.Система вбудовується безпосередньо в бетонні плити підлог. Можна використовувати навіть стандартну сталеву арматуру бетонних плит в якості опорної конструкції для труб опалення. Тепло може подаватися від будь-якої традиційної системи водяного опалення, призначеної для використання в даному типі споруд.

IllustrationIllustration

Характеристики

● Промислова підлогова система дозволяє укладати труби діаметром 14-25 мм● Модульний розподільчий колектор до 20 виходів.

Застосування

● Підлогове опалення та охолодження● Для комерційних та промислових будівель● Pмакс.роб = 6 бар, Тмакс.роб = 60°C

Переваги

● Просте проектування і монтаж● Можливість застосування в промислових будівлях різного призначення● Оптимальне використання простору будинків● Можливість використання однієї системи для опалення та охолодження● Постійний і рівномірний рівень температури● Низька швидкість повітряних потоків і відсутність циркуляції пилу, відсутність
шуму
● Швидка окупність при використанні з низькотемпературними джерелами тепла● Тривалий термін експлуатації і низькі витрати на обслуговування