Конвектор у підлозі для опалення

Конвектор - це система опалення , яка вмонтована у підлогу , дозволяючи тим самим зберегти більше відкритого простору , що є в наш час найбільш актуальним рішенням для опалення , обігріву та охолодження приміщення. При сучасних тенденціях побудови будівель зі скла , легкості інтер'єрів , відкритості простору , незручності і не актуальності стандартних радіаторів конвектор є оптимальним рішенням для опалення.

Конвектор дозволяє не тільки швидко і рівномірно прогрівати приміщення , але також і охолоджувати його , в тому випадку якщо він підключений до системи охолодження з холодильною машиною – чиллером, тепловим насосом . Безперечно , це є чудовою, вигідною і зручною можливістю нагрівати приміщення в холодні (зимові ) пори року і охолоджувати в теплі , часом навіть дуже спекотні періоди .

Традиційні види обігріву , тобто радіатори , незручні , громіздкі і з труднощами вписуються в сучасні інтер'єри , в яких акцент робиться на легкості , мінімалізмі і не завантаженості простору. Конвектори не доступні оку , оскільки вмонтовані в підлогу , але ледве увійшовши в приміщення , ви відразу оціните їх переваги і комфорт , який вони дарують . Тепло , піднімаючись від підлоги вгору , відповідно до законів фізики , рівномірно і швидко розподіляється по приміщенню. Згідно з цим приміщення прогрівається миттєво і пропорційно.

Конвектори мають ряд переваг перед стандартною опалювальною системою . Звичайно , перш за все , це економія простору. Компактно розміщуючись в підлозі конвектори , не займають місця. До того ж в зручному для вас місці розміщується термостат , за допомогою якого регулюється температура. Конвектори оснащені вентиляторами , які не створюють шуму , для примусового нагнітання теплого повітря. Вентилятори так само можна включати або вимикати. Зверху , в середині конвектори , покриваються декоративними гратами , а приміщення фактично нічого не втрачає у висоті. Враховуючи те , що більшість приміщень має зараз скляні фасади і стіни , проблема з вписуванням радіаторів в інтер'єр повністю відпадає.

Ще одним безперечним перевагою є створення комфорту і затишку , яке дарують середині конвектори . Нічого не замінить вам відчуття теплої підлоги під ногами , коли ви виходите з душу . Тепла підлога - це відмінне рішення для дитячої кімнати , оскільки діти обожнюють грати і повзати по підлозі. Більше не потрібно буде переживати , і стежити за тим , щоб малюк не застудився , сидячи на холодній поверхні .

Даний вид обігріву так само зручно застосовувати в опаленні лоджій , виставкових приміщень , басейнів , зимових садів , офісних будівель.

Принцип роботи конвекторів побудований таким чином , що з їх допомогою можна опалювати або охолоджувати частини кімнат і приміщень вибірково , самостійно регулюючи опалювальну або зону охолодження і температуру повітря , створюючи комфортний для себе мікроклімат. За допомогою автоматичних вимикачів постійно підтримується задана температура. До того ж , опалення стає більш економічно вигідним і доцільним , оскільки тепле повітря від підлоги піднімається вгору рівномірно по всій площі приміщення , а не надходить з боків. Це робить прогрів більш швидким і знижує рівень енергії , необхідний для цього процесу .

Економія коштів , простору , гармонійність , простота і відкритість інтер'єру , легкість і швидкість в монтуванні і використанні, надійність і безпека. Це , безсумнівно , те, заради чого варто встановити в середині конвектори , які подарують додатковий затишок вашому дому , спростять життя і зроблять її приємніше.