Сайт
Головна - Теплоакумулятори

Теплоакумулятори

Теплоакумулятор - буферна ємність, для накопичення тепла. Простими словами - це термос, в якому знаходитися гаряча вода (теплоносій). Вода може залишатися гарячою протягом тижня. Найчастіше теплоакумулятори використовується в опалювальних системах на базі теплового насосу, твердопаливного котла (щоб пропалювати один раз на добу), з електрокотлом (при наявності тритарифного лічильника). Наприклад, при наявності теплового насосу, конденсаційного котла і системи сонячних колекторів, буферна ємність приймає тепло за пріоритетом - спочатку геліосистема, потім тепловий насос і в останню чергу вмикається газовий котел або одночасно, якщо системі опалення і гарячого водопостачання потрібно багато тепла.

Тепловий акумулятор - це циліндрична ємність із сталі з доброю теплоізоляцією зовні. Простіше кажучи, це великий термос, в якому знаходитися теплоносій, в більшості випадків це вода.

За допомогою теплогенератора (тепловий насос, котел, геліосистема) вода в теплоаккумуляторі нагрівається, а далі розподіляється на системи опалення, водопостачання, вентиляції.

Теплоакумулятор може зберігати тепло на протязі тижня. Втрати тепла, при якісному виконанні термоізоляції, невеликі - до 2-3 кВт / добу.

 Наприклад, якщо встановлений тепловий насос, буферна ємність буде накопичувати тепло в той час, коли тариф на електроенергію найнижчий, відповідно використовувати це тепло можна в будь-який час.

У багатьох випадках, установка теплоаккумулятору обов'язкова. У системах з твердопаливними котлами, буферні ємності використовуються, перш за все, в цілях безпеки, а в теплонасосних установках для оптимального режиму роботи - щоб тепловий насос не "тактував".


Продукция VAILLANT 2017.pdf


 

Теплоаккомулятор для геліосистем і теплових насосів allSTOR VPA

Теплоаккомулятор для геліосистем і теплових насосів allSTOR VPA Особливості конструкції- Компактна буферна ємність для комбінації різних джерел тепла: газовий котел, рідкопаливний котел, електричний котел, тепловий насос, сонячна система- Приготування гарячої води в спеціальній спіралі з нержавіючої сталі- Належність: вбудовуваний мідний теплообмінник сонячного контура для підтримки опалення та приготування гарячої водиОснащення- Буферна ємність... Докладніше

 

Буферна ємність для сонячних систем VPS S

Буферна ємність для сонячних систем VPS S Особливості конструкції- До 5,21 м2 площі вбудованого сонячного теплообмінника (спіраль)- Дозволяє розширювати систему опалення без демонтажу (наприклад підключати твердопаливний котел до відп. патрубків)- Спеціальна конструкція забезпечує стабільне розшарування води по висотіОснащення- Вбудований сонячний теплообмінник- Патрубки для підключення додаткового котла- Муфти для датчиків... Докладніше

 

Багатофункціональний теплоаккомулятор allSTOR VPS

Багатофункціональний теплоаккомулятор allSTOR VPS Особливості• Компактна буферна накопичувальна ємність з пошаровим нагріванням для комбінування різних джерел тепла, таких як сонячні колектори, тепловий насос, твердопаливний котел, рідкопаливний котел, газовий котел, електричний котел• Можливість встановлення зовнішньої станції приготування гарячої води для комфортного і гігієнічного гарячого водопостачання• Можливість встановлення зовнішньої сонячної станції для накопичення... Докладніше

 

Наши партнеры

Vaillant
Meibes
TECE
Sanha
Uponor