Сайт
Главная - Опалення - Стельові панелі

Стельові панелі

Стельові панелі

Водяні інфрачервоні стельові панелі призначені для опалення високих приміщень від 3 м і вище. Ідеально підходять для опалення складів, виробничих і ремонтних цехів, майстерень, та інших приміщень ангарного типу, де висота приміщення не дозволяє використовувати класичне радіаторне опалення. Може вирішувати завдання опалення як всього приміщення, так і т.зв. "робочих зон". Джерелом тепла є теплоносій (вода або водний розчин пропілен гліколю), який нагрівається від котельні або тепломережі. Матеріал панелей - алюміній. 

Ідея продукту: Якщо взяти нагріте опалювальний прилад і зверху нього покласти утеплювач, щоб максимально усунути конвекцію, то домінуючим механізмом віддачі тепла залишиться променистий 

теплообмін (ефект Сонця). По суті водяні інфрачервоні стельові панелі - це радіатори, які монтуються на стелі греющей стороною вниз, а зверху вони мають шар утеплювача. Нагріваються спочатку підлогу і предмети, а від них нагрівається повітря. 

Основні переваги 

- Заощаджує до 40% енергоресурсів у порівнянні з вентиляцією. Промениста енергія спрямовується саме в ту зону, де потрібно тепло, і, нагріваючи навколишні предмети, гріє навколишній їх повітря. Як наслідок, немає необхідності підтримувати в теплому стані все повітря в приміщенні, що призводить до суттєвого зменшення тепловтрат. 

Особливо зменшуються тепловтрати через дах. 

- Працює без підключення до електрики, просте підключення до комунікацій, висока ступінь безпеки. 

- Висока гігієнічність за рахунок відсутності примусової циркуляції повітря в приміщеннях з великою кількістю людей. Відсутність шуму, оскільки немає рухомих деталей, немає руху повітря. 

- Через відсутність тертьових деталей - тривалий термін служби, не потрібне обслуговування. 

- Не бояться корозії, оскільки зроблені з алюмінію. Можна використовувати для опалення приміщень з високим рівнем вологості. 

- Люди в опалювальній зоні легше дихають і краще переносять фізичні навантаження, оскільки забезпечується більш низька температура повітря. 

- Ненав'язливий зовнішній вигляд дозволяє органічно вписувати дані панелі в інтер'єр приміщення. 

- Легка вага конструкції і спеціальні кріплення забезпечує простоту і безпеку монтажу. 

- Ефективна висота розміщення - від 3-х метрів. 

- Можлива робота як на опалення, так і на охолодження

- Можлива підготовка під монтаж освітлювальних приладів в конструкції панелей. 

- Гарантія -10 років. 

Оціночний підбір необхідної площі панелей 

Найчастіше стельові панелі використовують для опалення складів та виробничих приміщень ангарного типу з високими стелями. 

Виходячи з досвіду, можна сказати, що в таких приміщеннях підтримується температура близько 15 ° С, а розрахункові питомі тепловтрати в знаходяться в районі 30 .. 50 Вт/м2. 

Тому для оціночного підбору площі панелей HSP для опалення того або іншого приміщення, пропонуються наступні співвідношення Рпанелі / Рпомещ. для найпоширеніших графіків теплопостачання:

 

Приклад розрахунку:

Є складське приміщення, площею 1000 кв.м "в якому треба підтримувати +15 ° С. Висота приміщення 4 м. Панелі планується підключити до існуючої котельні, яка може забезпечити температурний графік 75/55 ° С. 

При такому графіку 1 кв.м, панелей HSP покриває 10, 2 кв.м, площі складу. Значить необхідно розмістити на складі інфрачервоні панелі площею орієнтовно: 1000кв.м./10, 2 кв.м. = 98 кв.м. 

Щільність теплового потоку (Вт/м2) на різних висотах дозволяє перерахувати площа панелей, якщо тепловтрати приміщення відрізняються від 50 Вт/м2.

Наши партнеры

Vaillant
Meibes
TECE
Sanha
Uponor