Сайт
Главная - Тепловий насос - Тепловий насос Vaillant aroTHERM повітря / вода від компанії Vaillant

Тепловий насос Vaillant aroTHERM повітря / вода від компанії Vaillant

Тепловий насос Vaillant aroTHERM повітря / вода від компанії Vaillant

aroTHERM являє собою компактний і ергономічний тепловий насос повітря / вода моноблочного типу з усіма технічними засобами в зовнішньому блоці. Тепловий насос встановлюється на відкритому повітрі. 

Залежно від кліматичних умов , конструкції будівлі та конструкції поверхні нагрівання , тепловий насос може забезпечити значну частину річної потреби в тепловій енергії. Представлений широкий модельний ряд для максимального покриття потреб в тепловій енергії в періоди низьких температур зовнішнього повітря.

Енергетичне оптимізоване управління , що виконується calorMATIC 470 / 4 , означає , що в систему нагріву подається максимально можлива кількість енергії навколишнього повітря.

Інтегрована система охолодження для забезпечення додаткового комфорту в літній час

Функція "активний холод " забезпечує приємне кондиціювання житлових приміщень в літній час.

Можливі варіанти застосування в будинку на одну сім'ю

Крім використання в нових будинках , тепловий насос aroTHERM можна також використовувати в більш старих спорудах в системі c одним режимом роботи або в якості частини комбінованої системи . У таких конфігураціях , цей новий тип системи може забезпечити максимально ефективну , безпечну і надійну експлуатацію , а також гарантує відмінні та комфортні умови проживання.

Оптимізоване управління обігрівом допомогою терморегулятора calorMATIC 470 / 4 з параметрами triVAl означає , що обігрівач забезпечується , наскільки це можливо , екологічно чистою енергією . Для нагрівання і виробництва гарячої води , можуть бути встановлені значення температури подачі до 63 ° C. Можливість простий і універсальної установки забезпечує широкий спектр застосування . Система встановлюється і вводиться в експлуатацію кваліфікованим фахівцем. Спеціальних знань щодо поводження з холодоагентом не потрібно.

Можливі режими експлуатації для теплового насоса aroTHERM

Залежно від конструкції системи , можливі наступні експлуатаційні режими з використанням теплового насоса aroTHERM :

- моновалентний

- моноенергетичний

- бівалентний змінний

- бівалентний паралельний

Як правило , низькотемпературні системи нагріву , наприклад , системи опалення , встановлені під підлогою і настінні системи найбільш підходять для застосування з системою теплового насоса. Чим нижче необхідне значення температури потоку , тим вище коефіцієнт корисної дії системи .

Система опалення повинна бути розрахована на максимальне значення температури потоку, рівне 35 ° C. Не можна перевищувати максимальне значення температури потоку води для нагріву , рівне приблиз. 45 ° C. Якщо температура потоку 35 ° C не є достатньою для системи нагріву , їй можна надати конфігурацію моноенергетичного або бівалентної системи . Якщо необхідно забезпечити значення температури потоку , що перевищує 63 ° C , система повинна працювати в бівалентному режимі в комбінації з другим теплогенератором . При проектуванні системи , слід пам'ятати , що максимально досяжне значення температури потоку залежить від температури зовнішнього повітря і може бути нижче максимально досяжного значення 63 ° C.

Основні технічні характеристики теплових насосів aroTHERM


Наши партнеры

Vaillant
Meibes
TECE
Sanha
Uponor