Сайт
Главная - Сонячні колектори - Вакуумний сонячний колектор MVK 001

Вакуумний сонячний колектор MVK 001

Вакуумний сонячний колектор MVK 001

Вакуумний колектор MVK 001 призначений для перетворення сонячного випромінювання в теплову енергію. Встановлюються тільки вертикально під кутом до горизонту від 15 ° до 75 °. Абсорбер розташовується усередині вакуумованих циліндричних трубок. Тепло з абсорбера забирається теплоносієм, якій протікає всередині U-подібної трубки по внутрішній стороні абсорбера. Вакуумовані трубки колектора змонтовані на дзеркальній підкладці, форма якої концентрує сонячні промені на абсорбері. Вакуумні колектори Meibes призначені для побудови великих геліосистем з декількох рядів (до 6 колекторів в ряду), які передбачають роботу установки в міжсезоння і зимовий період.

Сильна сторона: вакуумний колектор Майбес MVK001 дає кращу продуктивність в холодну пору року як при прямому, так і при розсіяному сонячному випромінюванні, тобто в похмуру погоду (до 30 % більше в порівнянні з плоскими колекторами ).

Сфера використання: вакуумні колектори Майбес MVK 001 використовується для систем приготування гарячої води, підігрів відкритого басейну (робота в літній сезон), підігрів закритого басейну (цілий рік), а також для підтримки системи опалення.

Гарантія 5 років!

Технічні характеристики вакуумного сонячного колектору Meibes MVK001

Наши партнеры

Vaillant
Meibes
TECE
Sanha
Uponor