Сайт
Главная - Охолодження - Холодна стеля

Холодна стеля

Холодна стеля

Системи стельового (стінового) охолодження є альтернативою для систем охолодження повітрям і мають великі переваги. Існує декілька варіантів пристрою "холодного стелі":

- Сталеві стельові панелі зі звукопоглинальним покриттям;

- Гіпсові вогнестійкі панелі з вбудованим трубопроводом із зшитого поліетилену, утеплені пінополістиролом;

- Система трубопроводів, закріплена на стелі, під подальше оштукатурювання.

При використанні "холодного стелі" відбувається охолодження панелями (шаром штукатурки) без руху повітря. Відсутність радіаторів, фанкойлів і інших пристроїв означає повну свободу у проектуванні та розстановці меблів, а також дозволяє використовувати весь потенціал наявних площ.Стельова система охолодження під оштукатурювання

В режимі охолодження температура подаваної в систему води повинна контролюватися, щоб запобігти появі конденсату на трубопроводі, а також для забезпечення розрахункової температури води для створення необхідного рівня комфорту. Стельова система опалення та охолодження інтегрується в стельову систему, яка включає стельові панелі системи опалення та охолодження та стельові системи звукоізоляції.

Система охолодження стелею являє собою високоефективну і безшумну при експлуатації, а також відсутність протягів, що чудово підходить для поліпшення мікроклімату в приміщеннях різного призначення.

Наши партнеры

Vaillant
Meibes
TECE
Sanha
Uponor