Сайт
Главная - Монтаж - Монтаж сонячних колекторів

Монтаж сонячних колекторів

Монтаж сонячних колекторів

Монтаж сонячної системи , на основі вакуумних або плоских колекторів , проводитися відповідно до робочою документацією . Спочатку монтується опорна конструкція достатньої міцності , на яку кріпляться сонячні колектори . Якщо сонячні панелі розміщуються на даху , то дуже важливо дотримуватися техніки безпеки і велику увагу приділяти достатньої герметизації проходів у покрівлі . Якісний монтаж сонячних колекторів фахівцями - запорука тривалого використання геліосистеми.

Перед початком монтажу найкраще зробити ескіз поверхні даху з усіма можливими перешкодами , розташуванням колекторів і всіма точками кріплення. При монтажі на даху або фасаді необхідно врахувати точну кількість і розташування анкерів або гаків .

Послідовність кріплення сонячних колекторів визначається з урахуванням конкретних особливостей будови ще до початку монтажу. Монтаж можна починати як з правого , так і з лівого боку .

Перед початком або під час монтажу рекомендуємо виконувати наступні вказівки:

  • Небезпека опіків! Щоб уникнути травм від гарячих деталей колектора , ведіть монтаж колекторів у похмурий день. При ясній погоді використовуйте ранкові або вечірні години або працюйте з закритими колекторами.
  • Геліоустановка повинна промиватися і обпресовувати тільки спеціальною рідиною для геліоустановок . Для промивки не можна користуватися водою , так як залишки води при замерзанні можуть призвести до пошкодження колектора!
  • Перед монтажем анкерів на даху перевірити міцність покрівлі. У випадку сумніву анкера монтуються безпосередньо на крокви , інакше колектор може впасти.
  • Під час монтажу необхідно переконатися , що колектори надійно застраховані від падіння або пошкоджень від поривів вітру або урагану.

Наши партнеры

Vaillant
Meibes
TECE
Sanha
Uponor