Сайт
Главная - Монтаж - Монтаж теплових насосів

Монтаж теплових насосів

Монтаж теплових насосів

Тепловий насос розміщують в технічному приміщенні , де завершені електромонтажні , чистові оздоблювальні роботи , а також підведена вода , каналізація та зовнішній контур ТН (джерело тепла для теплового насоса ), або зроблені заставні під ці комунікації . У деяких випадках , обладнання оптимально розміщувати на етапі зведення коробки - важке і габаритне , його не у всіх випадках можливо доставити на місце установки. Розміщення і монтаж здійснюється згідно з проектом , у нашому випадку - об'ємна модель котельні ( 3d- модель). Саме такий варіант проекту, дозволяє фахівцям швидко і якісно провести монтаж теплонасосної установки.

В якості матеріалів " обв'язки " обладнання, як правило , використовуємо мідні (сталеві , PEX , ППР) труби , надійну автоматику , запірну арматуру і елементи безпеки.


ДОДАТКОВЕ ПРИЛАДДЯ

Для розширення можливостей теплового насоса можна використовувати наступні речі:

  • Змішувальний модуль. За допомогою змішувального модуля можна розширити регулювання системи опалення на два змішувальних контури. Залежно від виробника , кількість змішувальних модулів , які можуть бути підключені до теплового насоса , може бути різним.
  • Прилад дистанційного керування. Для кожного опалювального контуру можна встановити дистанційне керування , в зручному місці.
  • GPS модуль. Являє собою пристрій комунікації з програмним забезпеченням , яке дозволяє Вам виконувати діагностику , контроль і параметризацію теплового насоса з комп'ютера .
  • Буферна ємність ( теплоаккумулятор ). Буферна ємність виступає в якості акумулятора теплоносія, її необхідно монтувати між тепловим насосом і опалювальним контуром. Теплоаккумулятор надає необхідну енергію для покриття періодів блокування компресора теплового насоса.
  • Комбінований водонагрівач. Комбінований водонагрівач може живитися від різних джерел енергії і служить для акумуляції енергії для системи опалення , а також для приготування гарячої води для системи водопостачання.


ВИМОГИ ДО МІСЦЯ ВСТАНОВЛЕННЯ

- Необхідно вибрати сухе , повністю морозостійка приміщення .

- Не рекомендується встановлювати обладнання поблизу джерел тепла або горючих матеріалів .

- Підлога має бути рівною і мати достатню несучу здатність , щоб витримати вагу теплового насоса включаючи ємнісний водонагрівач і при необхідності буферну ємність.

- Повинна бути можливість виконати доцільну прокладку ліній (як з боку контуру джерела теплоти, гарячої води , так і з боку системи опалення).

- Повинно бути передбачено підключення для зливу конденсату.

- При виборі місця установки врахуйте , що при роботі тепловий насос може передавати коливання підлозі або знаходяться поруч стін.

- Для оптимального зменшення шумів вводи для труб в стінах і перекриттях повинні бути ізольовані від вібрацій і шуму апарату .

Для визначення мінімального об'єму приміщення для установки теплового насосу та монтажу , зверніться до наших фахівців.

Наши партнеры

Vaillant
Meibes
TECE
Sanha
Uponor