Сайт
Главная - Сонячні колектори - Геліосистема auroSTEP plus

Геліосистема auroSTEP plus

Геліосистема auroSTEP plus

      Геліосистема auroSTEP plus - це готовий до монтажу комплект з сонячними плоскими колекторами для гарячого водопостачання, за допомогою енергії сонця.
Гаряча вода накопичується в спеціальному водонагрівачі і тривалий час не охолоджується, завдяки якісній теплоізоляції. У водонагрівачі є другий теплообмінник, який дозволяє догрівати воду за допомогою котлом, коли сонячного випромінювання недостатньо.

 

      Комплектація auroSTEP plus:
- Від 1 до 3 сонячних плоских колекторів auroTHERM для монтажу на плоскому або похилому даху
- Водонагрівач об'ємом 150л, 250л і 389 л, в який вбудовані циркуляційні насоси, датчики, автоматичний регулятор
- Система вже залита теплоносієм, з температурою замерзання до -28 °C.

   ВодонагрівачВодонагрівач геліосистеми auroSTEP plus
     Практично всі компоненти геліосистеми інтегровані у водонагрівач Vaillant VIH SN MiP 350/3 iP. Для управління геліоустановкою з функцією додаткового нагрівання, залежно від потреби для опалювальних апаратів Vaillant, система оснащена інтегрованим регулятором. Для великого терміну експлуатації накопичувач і теплообмінники покриті емаллю. Для захисту від корозії водонагрівач має захисний магнієвий анод. Кожного року необхідно проводити заміну цього захисного анода, щоб на довгий час забезпечити захист від корозії. У нижній частині водонагрівача розташований теплообмінник сонячної системи, де знаходиться холодна вода. Це гарантує максимальну передачу тепла від сонячних колекторів воді навіть при невеликій інтенсивності сонячних променів. При необхідності вода догрівається другим теплообмінником від котла.

         Принцип роботи геліосистеми auroSTEP Vaillant Принцип роботи сонячної системи auroSTEP Vaillant

Принцип роботи
      Принцип роботи сонячної системи auroSTEP трохи інший, ніж в інших геліосистемах. Система auroSTEP plus не заповнюється повністю рідиною для сонячних систем. Тому не потрібно встановлювати такі комплектуючі як розширювальний бак, манометр і повітряний клапан, які є обов'язковими для інших геліосистем.
      Коли вимикається циркуляційний насос сонячного колектора (4, 5), то рідина зливається в змійовик (3). Тому дуже важливо монтувати поле сонячних колекторів (1) і всі трубопроводи (2) і (6) так, щоб рідина могла вільно стікати до теплообмінника водонагрівача. Тільки тоді труби сонячної системи і сонячні колектори наповнює повітря.
   Коли вмикається циркуляційний насос (5, 6), то він перекачує теплоносій з теплообмінника (4) через зворотний трубопровід сонячної системи (7) у сонячні колектори (1). Там теплоносій нагрівається і повертається назад до накопичувача. Вгорі змійовика (3) накопичується повітря з сонячних колекторів і труб. Коли геліосистема нагрівається, відбувається невелике розширення теплоносія і повітря. Повітря в системі грає роль розширювального бака.

 

Пакетна пропозиція Тип встановлення Опис
    Сонячна установка для приготування гарячої води на сім'ю з 2-3-х чоловік. Максимальний перепад висоти між водонагрівачем і сонячними колекторами становить 8,5 м.
auroSTEP plus 1.150 HF горизонтальний дах
auroSTEP plus 1.150 HT похилий дах
   
    Сонячна установка для приготування гарячої води на сім'ю з 3-4-х чоловік. Максимальний перепад висоти між водонагрівачем і сонячними колекторами становить 8,5 м.
auroSTEP plus 2.250 HF горизонтальний дах
auroSTEP plus 2.250 HT похилий дах
   
    Сонячна установка для приготування гарячої води на сім'ю з 3-4-х чоловік. Максимальний перепад висоти між водонагрівачем і сонячними колекторами становить 12 м.
auroSTEP plus 2.250 P HF горизонтальний дах
auroSTEP plus 2.250 P HT похилий дах
   
    Сонячна установка для приготування гарячої води на сім'ю з 4-5-х чоловік. Максимальний перепад висоти між водонагрівачем і сонячними колекторами становить 12 м.
auroSTEP plus 3.350 P HT похилий дах
   
   

 

Наши партнеры

Vaillant
Meibes
TECE
Sanha
Uponor