Сайт
Главная - Тепловий насос - Джерело тепла - повітря

Джерело тепла - повітря

Джерело тепла - повітря

Повітря, як джерело низькопотенційного тепла, характеризується сезонними і добовими змінами температур, що обумовлює зміни в ефективності роботи теплового насоса: чим температура повітря нижча, тим менше коефіцієнт трансформації.

Теплові насоси повітря - вода, оптимально використовувати в регіонах з високою середньою температурою зовнішнього повітря. Для України, де в опалювальний період, температура повітря від 0 ° С до -30 ° С, доцільно застосовувати низькотемпературні теплові насоси.

Для теплових насосів, що працюють на повітрі, вартість установки нижче, ніж для інших типів теплонасосних систем. Коефіцієнт трансформації теплового насоса, що відбирає тепло в повітря, становить від 2,5 до 4, а це означає, що застосовувати такі теплонасосні установки доцільно.

Повітря вентиляційних системТепловий насос повітря-вода

Вентиляційна система викидає через канали на вулицю повітря з температурою близько +20 ° С, і на протязі року температура не особливо змінюється, що позитивно позначається на коефіцієнті трансформації тепла. Хоча є і свої недоліки - повітря з вентиляції обмежене за кількістю, а збільшувати зовсім невигідно, тому що це збільшує потребу тепла на систему опалення. Добуте з повітря тепло, за допомогою теплового насоса, подається в тепловий накопичувач, звідки розподіляється по будівлі. Сам тепловий насос, наприклад, можна встановити в приміщенні на горищі, недалеко від місця викиду повітря із вентиляції, або біля буферної ємності.

Наши партнеры

Vaillant
Meibes
TECE
Sanha
Uponor