Сайт
Главная - Опалення - Радіатори

Радіатори

Радіатори

Випромінювання тепла називається радіацією, тому всім знайоме пристрій так і називається - радіатор. Нагріваючись, він віддає своє тепло повітрю (конвекція) і предметів, що його оточують (радіація).

Варіанти підключення радіаторів опалення

РАДІАТОРИ З ЧАВУНУ

Чавунні радіаторі для системі опалення

Радіатори з чавуну не схильні до корозії, без спецпокриття всередині, дуже міцні та довговічні, мають велику вагу. Чавунний радіатор залишається гарячим тривалий час, що важливо при періодичному нагріванні, наприклад твердопаливним котлом. Тобто радіатор є теплоінерційним, що є як перевагою, так і недоліком - залежно від особливостей системи в цілому.

РАДІАТОРИ АЛЮМІНІЄВІ
Алюмінієві радіатори для системи опалення

Радіатори з алюмінію на вигляд більш привабливі, неважкі, мають високу тепловіддачу. Половину свого тепла вони випромінюють, іншу половину віддають за допомогою конвекції. Використання додаткової поверхні у вигляді тонких ребер, які розміщені всередині кожної секції, підвищує віддачу тепла, вже і без цього високу, через відмінну теплопровідності алюмінію.
Є і недоліки.
 Алюмінієві радіатори піддаються корозії, так як алюміній хімічно активний метал. Допомагає, хімічно неактивна, оксидна плівка, яка утворюється на поверхні алюмінію, а також спеціальна обробка радіаторів, але її застосовують не всі виробники. Такі радіатори особливо ефективні при високих температурах теплоносія 80-90 ° С. Тому не рекомендується застосовувати алюмінієві радіатори для низькотемпературного опалення.

СТАЛЕВІ РАДІАТОРИ

Сталевий радіатор для системи опалення

Сталеві радіатори виробляють у вигляді панелей, мають такі переваги, як невелика інерційність - швидке нагрівання та охолодження (енергозбереження), проста конструкція. Сталеві радіатори рекомендується встановлювати в системах автономного опалення. Вони виробляються різних розмірів - завжди є можливість вибрати радіатор потрібної потужності. Температура подачі теплоносія для сталевих радіаторів може бути низькою (50-60 ° С).

БІМЕТАЛІЧНІ РАДІАТОРИ

Біметалічний радіатор для системи опаленняБіметалічні радіатори виготовляють зі сталевих труб, які залиті сплавом з алюмінію під тиском, який створює навколо труби симетричне ребра. Це дозволяє прибрати багато недоліків алюмінієвих радіаторів, при цьому зберігаються їх переваги, включаючи велику тепловіддачу. Вони міцні, довговічні і стійкі до корозії, тому що з теплоносієм стикається сталь. Основною і, напевно, єдиний "мінус" біметалічних радіаторів - висока вартість.

 

ДИЗАЙН РАДІАТОРИ

Дизайн-радіатор - це вже не просто прилад для опалення, а естетичний і креативний елемент інтер'єру.

На сьогоднішній день існує великий асортимент радіаторів в дизайнерському виконанні, які дивують різноманітністю форм і багатством кольорів. При виготовленні таких радіаторів можуть використовувати різні матеріали - від металу до скла.
Наши партнеры

Vaillant
Meibes
TECE
Sanha
Uponor