Сайт
Главная - Тепловий насос - Як менше платити за опалення?

Як менше платити за опалення?

Як менше платити за опалення?

Питання економії та енергозбереження - одне з найактуальніших в наш час. Більшість з нас регулярно стикається з ним, при отриманні рахунків за газ, електроенергію, паливо. А ось як жити в комфорті і теплі і менше платити?
Ще пару років тому про теплові насоси в Україні практично ніхто не чув, хоча в Америці і Європі їх використовують вже тривалий час.
Принцип роботи
Тепловий насос збирає накопичене в землі тепло за допомогою земляного колектора, який складається зі звичайних пластикових трубопроводів, по яких рухається спеціальна рідина, і віддає це тепло на потреби системи опалення та приготування гарячої води для дому. Є теплові насоси, які отримують тепло з повітря, - вони найбільш підходять для південних регіонів.Тепловий насос використовує повітря
Реальна економія
Тепловий насос працює на електриці, але так як агрегат лише збирає тепло, то для збору 1 кВт тепла, йому потрібно 200-250 Вт електроенергії, значить для опалення та ГВП будинку площею 100 м2 необхідний тепловий насос потужністю 2,5 кВт. Але і це ще не все: якщо до теплового насосу підключити систему кондиціонування, то можливо практично безкоштовно отримувати прохолоду влітку. Максимум можливостей відкривається при новому будівництві - правильно спроектована система опалення під тепловий насос заощадить кошти, як у процесі експлуатації, так і при будівництві будинку. Тепловий насос легко інтегрується в існуючу опалювальну систему. Вартість котельні на тепловому насосі декілька вище, ніж на газовому котлі або дизельному паливі. Якщо говорити про витрати в процесі експлуатації, то тут у теплового насосу конкурентів немає, а міф про дешеве газове опалення йде у небуття.

Наши партнеры

Vaillant
Meibes
TECE
Sanha
Uponor