Сайт
Главная - Сонячна енергія - Сонячні колектори

Сонячні колектори

Сонячні колектори

Сонячний колектор призначений для поглинання енергії сонця і перетворення його в тепло. Існує два види сонячних панелей - плоский колектор і фокусуючий. У плоскому колекторі енергія сонця поглинається без концентрації, а в фокусуючих (вакуумні трубки) - зі збільшенням щільності потоку радіації. У низькотемпературних геліоустановках, найбільш поширеним є плоский колектор.

Енергія сонця переноситься світловими та інфрачервоними променями. Промені світла добре проходять через передню скляну панель і поглинаються сонячним колектором. Поглинаюча поверхня і трубчасті канали для теплоносія створюють єдиний абсорбер сонячної радіації. Для зниження втрат тепла, сонячний колектор досить добре теплоізолюють. Плоскі колектори зазвичай застосовують в системах з рівнем нагріву теплоносія 80 ... 90 ° С.

Сонячний вакуумній колекторДля одержання більш високої температури використовують вакуумні колектори. У них поверхня абсорбації відокремлена від зовнішнього середовища вакуумованим простором. Вакуумні колектори можуть нагрівати теплоносій до 120 ... 150 ° С і вище. Вакуумний колектор складається із скляної трубки, всередині якої розміщують поверхню з селективним покриттям і трубки для теплоносія прямої або U-подібної форми (або теплові трубки). Простір усередині вакуумують, що практично виключає тепловтрати всередині колектора.

Наши партнеры

Vaillant
Meibes
TECE
Sanha
Uponor