Сайт
Главная - Сонячна енергія - Особливості використання сонячної енергії

Особливості використання сонячної енергії

Особливості використання сонячної енергії

Сонячна енергія за масштабністю та чистотою найбільше перспективна. Можливості енергетики, яка заснована на сонячній енергії дуже великі. Якщо люди використають 1% від сонячного світла, це забезпечить світову енергетичну потребу. На жаль сьогодні, сонячну енергію не використовують у великих  масштабах.

Встановити прийомні установки енергії сонця можна не скрізь, хоча скоріше це не скрізь економічно обгрунтовано, технічно звичайно це можливо. Нерівномірність сонячної енергії: достатньо хмарного неба і потужність зменшується в рази. Враховуючи зміну погодних умов і цикл день / ніч потрібно орієнтуватися на нестабільне виробництво теплової - і електроенергії. Тому необхідно індивідуально розробляти технічні рішення, які б оптимально відповідали можливостям геліоустановок.

Електрична енергія від сонця обходиться дорожче, ніж отримана традиційними методами. Але в окремих ситуаціях сонячна енергетика може виявитися найбільш оптимальним варіантом. Більш доступною, є теплова сонячна енергія. У наш час, установка систем сонячних колекторів, як плоских так вакуумних, в більшості випадків економічно обгрунтована.

Використання сонячної енергії в процесах виробництва значною мірою замінює традиційні джерела і дає початок «чистого» вирішення енергетичної проблеми.

Наши партнеры

Vaillant
Meibes
TECE
Sanha
Uponor