Сайт
Главная - Водопостачання - Очищення води

Очищення води

Очищення води

Механічна фільтрація

Перший етап підготовки води. Вода містить різні типи забруднень - пісок, іржа, залишки матеріалів. За допомогою механічної фільтрації можна видалити забруднення і захистити трубопроводи і арматуру від збоїв у роботі і від корозії.

Видалення заліза та марганцю

Підземні води можуть містити в собі марганець і залізо, а також сірководень і аміак. Це призводить до підвищення кольоровості і каламутності, а на сантехніці утворюються опади іржі.

Фільтрація активованим вугіллям

Дезинфікування водопровідної води хлором надає їй неприродний запах і смак. Фільтр на активованому вугіллі, якісно видаляє хлор і органічні забруднення. Додатково рекомендується установка лампи УФ.

Магнітна обробка води

Магнітна обробка води є одним з фізичних методів водопідготовки - без використання хімікатів. Вона реалізується за допомогою пристроїв, що використовують постійні магніти, тобто не вимагають споживання електричної енергії. Під впливом магнітного поля відбувається зміна мікроструктури компонентів води, вода протікає через магнітне поле, в результаті утворюються тверді частинки, які не мають тенденції до адгезії на стінках водопровідних пристроїв. Основною умовою правильного використання пристроїв магнітної обробки води в технології водопідготовки є розуміння можливостей і обмежень у застосуванні даного методу. Перш за все, магнітна обробка не має нічого спільного з процесом видалення жорсткості води. Вміст кальцію та магнію у воді, яка піддавалася впливу магнітного поля, не змінюється. Формування центрів кристалізації в розчині, підданому магнітній обробці, перешкоджає виникненню відкладень накипу на стінках нагрівальних пристроїв та інших елементів системи водопостачання, а осідають нерозчинні солі легко можуть бути вилучені із системи.

Пом'якшення

Жорстка вода є причиною утворення накипу і перевитрати миючих засобів.

Видалення нітратів

Істотною проблемою підземних вод, які знаходяться біля негерметичних вигрібних ям, а так само на території інтенсивного внесення добрив сільськогосподарських земель. Нітрати негативно впливають на здоров'я людини.

Демінералізація

Демінералізація води заснована на видаленні з неї всіх катіонів та аніонів, які з'явилися від розчинених у нійсолей. Вибір методу залежить від загального вмісту солі та потреби у воді.

Наши партнеры

Vaillant
Meibes
TECE
Sanha
Uponor