Сайт

Головна

Про нас

     Наш основний профіль роботи - проектування та монтаж сучасних систем опалення, охолодження та водопостачання . Одними з перших в Україні , ми почали займатися тепловими насосами і системами сонячних колекторів.

     Коли тільки починали працювати , то поставили перед собою мету - створювати ефективні та довговічні системи опалення та водопостачання , з гарантованим обслуговуванням і технічною підтримкою на весь термін використання інженерних систем . Професійний підхід дозволив досягти мети і зараз ми можемо реалізувати проекти будь-якої складності на високому рівні.

НАШІ ПОСЛУГИ

ПРОЕКТУВАННЯ

МОДЕЛЮВАННЯ

МОНТАЖ

СЕРВІС

Панорама лабораторії технологій енергозабезпечення

Панорама Лабораторії технологій енергозабезпечення

ОБЛАДНАННЯ

     На сьогоднішній день існує безліч різних виробників опалювальної техніки та систем опалення - ми завжди запропонуємо якісну і бюджетну комплектацію по обладнанню та матеріалам.

Теплові насоси Сонячні колектори Теплоаккумулятор

ТЕПЛОВІ НАСОСИ

СОНЯЧНІ КОЛЕКТОРИ

ТЕПЛОАКУМУЛЯТОРИ

ВОДОНАГРІВАЧІ

     Одне з головних напрямків нашої роботи - проектування та монтаж теплових насосів. Завдяки великому досвіду реалізації проектів з теплових насосів, ми забезпечимо професійний підхід і виконання повного комплексу робіт з установки, а також обслуговування системи на весь термін експлуатації теплового насоса.

     Наші інженери - це фахівці , з вищою освітою і правильним підходом до справи. Тому , кожен проект планується з урахуванням всіх особливостей об'єкта та дотриманням всіх нормативів і рекомендацій. Монтаж систем опалення , охолодження та водопостачання виконують компетентні монтажники , які якісно і в стислі терміни роблять свою роботу.

     Наші головні переваги - це бездоганна репутація , великий досвід проектування і монтажу інженерних систем , індивідуальний підхід на кожному об'єкті і звичайно ж чесні відносини та кошторису.

Наши партнеры

Vaillant
Meibes
TECE
Sanha
Uponor