Сайт

Проектування

Проектування autoCAD

Фахівці нашої компанії виконають проект системи опалення (охолодження) і інших інженерних систем будь-якої складності.

Оптимально підберемо необхідне обладнання, враховуючи архітектурні особливості, умови будівництва, виходячи з бюджету і побажань клієнта до експлуатації і функціональності інженерної системи. Розробимо систему автоматики, щоб досягти оптимального комфорту, зручності в управлінні і максимального енергозбереження.

Ми завжди готові до діалогу з клієнтом, і надаємо на вибір кілька варіантів реалізації проекту.

ПРОЕКТУВАННЯ ТЕПЛОВИХ НАСОСІВ

Проектування є обов'язковим етапом і має важливе значення для якісного монтажу теплового насоса і подальшої експлуатації теплонасосної установки ( ТНУ) .

Перш за все, необхідно визначити концепцію системи в цілому , для чого знадобиться принципова схема. Далі планується розміщення геотермального поля / горизонтального контуру / водоносних свердловин або зовнішніх блоків , збірних колодязів . Проектування зовнішнього контуру виконують у прив'язці до гідравлічного розрахунку .

Проектування котельні на тепловому насосі виконується з урахуванням усіх вимог і нормативів до даного типу обладнання. Як правило , проект котельні ми виконуємо в 3d -форматі , який дозволяє мінімізувати витрати на обв'язку теплового насоса і максимально прискорити процес монтажу обладнання.

ПРОЕКТУВАННЯ СИСТЕМ СОНЯЧНИХ КОЛЕКТОРІВ

Сонячні колектори проектуються для нагріву води , підігріву басейну , а також для підтримки системи опалення . Параметри геліосистеми підбираються залежно від її призначення. Для того , щоб правильно зробити проект системи сонячних колекторів обов'язково враховують велику кількість параметрів:

- Потреба нагріву водопровідної води

- Потреба в теплі для контуру рециркуляції

- Дані про сонячної активності

- Напрям і оптимальний нахил поверхні сонячного колектору

- Конфігурацію системи

- Бажану ступінь покриття геліоустановкою .

Залежно від того, для яких потреб буде експлуатуватися система сонячних колекторів , можна застосовувати вакуумні або плоскі колектори .

ПРОЕКТУВАННЯ СИСТЕМ ОПАЛЕННЯ, ВОДОПОСТАЧАННЯ, КАНАЛІЗАЦІЇ, ВЕНТИЛЯЦІЇ ТА КОНДИЦІЮВАННЯ

Для того , щоб отримати якісну систему опалення та водопостачання , необхідний грамотний проект. Оптимальний варіант - проектування внутрішніх інженерних систем на етапі загального планування об'єкта. Це забезпечить оптимальні умови для монтажу опалення , водопостачання та інших комунікацій, а також мінімізує фінансові та трудові витрати .

Найчастіше, про опалення згадують на момент , коли готова коробка будинку . І тоді з'ясовується , що відсутні заставні під введення води , каналізації , відсутня комунікаційна шахта між поверхами і т.д.

Проектування систем опалення, водопостачання, охолодження (кондиціонування), каналізації здійснюється на базі вихідних даних.Проектування інженерних систем

Основний склад вихідних даних:
1. Місце розташування будівлі;
2. Призначення об'єкта по функціональності;
3. Архітектурно-будівельні креслення;
4. Орієнтація будови по сторонах світу;
5. Основні режими роботи інженерних систем;
6. Вид і параметри теплоносія, спосіб теплопостачання.

Проектування може виконуватися в 1 стадію - робочий проект, який включає робочі креслення для проведення монтажних робіт, або в 2 стадії - ескізний проект або техніко-економічний розрахунок і робоча документація.

Стадія ЕП розробляється для визначення загальної концепції технічного рішення і принципового підтвердження можливості створення такої інженерної системи.

Розрахунок і проектування інженерних систем складається з таких етапів:
а) Теплотехнічний розрахунок огороджувальних конструкцій;
б) Визначення трасування і принципової схеми;
в) Гідравлічний розрахунок систем;
г) Підбір обладнання, запірно-регулюючої арматури, діаметрів трубопроводів;
д) Розрахунок необхідної кількості нагрівальних, водорозбірних, охолоджуючих приладів.

3D проектування
Моделювання котелень, теплових пунктів та інженерних систем. Приклади робіт

Наши партнеры

Vaillant
Meibes
TECE
Sanha
Uponor