Сайт

Сонячні колектори

Сонячний колектор

Геліоустановка практично не вимагає обслуговування, не відчуває криз і являє собою інвестиції в майбутнє з чітко прораховуваним терміном окупності. Сонячний колектор максимально вбирають енергію Сонця для підготовки гарячої води і, роботи на опалення, а також підігріву басейну. 

Сонячний колектор використовує енергію сонця, щоб готувати гарячу воду, нагрівати басейн або підтримувати систему опалення. Якщо правильно підібрати сонячну систему, то можна забезпечити покриття до 35% витрат на опалення та до 75% на приготування гарячої води. Влітку геліосистема може забезпечувати гарячою водою в повному обсязі.

Існує кілька типів сонячних колекторів: плоскі, вакуумні і пластикові.

Вакуумні сонячні колектори використовують для нагріву води і підтримки системи опалення. Колектор являє собою конструкцію з скляних вакуумних труб, в яких циркулює теплоносій по трубках.

Плоскі сонячні колектори дешевше, ніж вакуумні панелі і більш прості у виконанні. Ефективність їх роботи трохи нижче, ніж вакуумних колекторів.Встановлення сонячних колекторівВстановлення сонячних колекторів

Встановлення сонячних колекторів:

1. На похилому даху
2. На стіні
3. На стіні на спеціальних опорах
4. На балконі
5. На балконі на спеціальних опорах
6. На плоскому даху
7. На похилому даху на спеціальних опорах


Продукция VAILLANT 2017.pdf


 

Геліосистема auroSTEP plus

Геліосистема auroSTEP plus

Виробник - VAILLANT

Пакетні пропозиції

Докладніше

Наши партнеры

Vaillant
Meibes
TECE
Sanha
Uponor